Kas tad īsti ir SportRocket

blog-image-1

Ikviena sporta komanda saprot un novērtē iespējas, ko interneta pasaule spēj sniegt, bet daudzums nav pārliecināti par pareizo to pielietošanu, nedz arī par piemērotu investīciju vajadzību, un potenciālajiem rezultātiem.

Mūsu kompānijas identitāte sevī ietver ideju par komandu pacelšanu jaunoā panākumu virsotnēs. SportRocket izveidotā sistēma ir raķete, kuru pielietojot komandas spēj sasniegt nebijušas panākumu virsotnes. Tā nav tikai smuki noformēta mājas lapa, tas ir virtuāls mehānisms, kuru efektīvi pielietojot, komandām ir iespēja ģenerēt sekotājus, aicināt cilvēkus uz spēlēm, popularizēt savu organizāciju, piesaistīt sponsorus ar reklāmu izvietošanas iespējām, palīdzēt spēlētājiem tikt pamanītiem, attīstot viņu personīgos profilus. Iespējas ir neskaitāmas, viss slēpjas šī rīka pielietošanas dinamikā un vēlmē sasniegt rezultātus.

Skan diezgan cēli, bet lai šādus mērķus varētu sasniegt, SportRocket komanda ir ieguldījusi lielu darbu digitālas platformas izstrādē, kas sniedz iespēju sporta organizācijām pašrocīgi izveidot pilnvērtīgi funkcionējošas mājas lapas, specifiski sporta organizāciju vajadzībām.

Kādēļ tieši mājas lapas? Pirmkārt, šāda tipa pakalpojumi ir pietiekoši lēti, lai jauniešu vai amatieru komandas spētu atļauties kvalitatīvu mājas lapu izveides risinājumus. Otrkārt, pat, ja viņi to ir izdarījuši, bieži lapas administratori ir nostādīti situācijās, kurās bez attiecīgo speciālistu palīdzības paši nav spējīgi administrēt mājas lapu. SportRocket komanda identificēja šīs problēmas un nolēma radīt risinājumu, kas nodrošinātu lētu, kvalitatīvu un pašrocīgi lietojamu sporta komandu mājas lapas izveides mehānismu jeb “raķeti”, kas spēj vest sporta organizācijas jaunu panākumu plašumos ar interneta tehnoloģiju palīdzību.

Kā tas darbojas? Lietotājs izveido savu kontu, piereģistrē mājas lapu un pēc līdzīga administrācijas paneļa modeļa kā “Facebook.com” vai “Draugiem.lv” veido savas komandas mājas lapu. Funkcijas ir ļoti plašas, sākot ar komandu sastāva pievienošanu, kalendāra izveidi, rezultātu publicēšanu, bilžu un video galeriju izveidi, sociālo mediju kontu pievienošanu gan komandai, gan atsevišķi spēlētājiem, beidzot ar labāko spēlētāju bloku, komandas bloga sadaļu, kā arī reklāmas laukiem, kuros komandas var afišēt savas komandas atbalstītājus.

Tev likās šis raksts noderīgs? Pastāsti par to citiem